Cube Reaction TM Pro blueviolet´n´black 2026
Артикул 144200
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Cube Reaction TM Pro 2026
Якщо ви вважаєте, що для справжнього ендуро чи технічних трейлів необхідний двопідвіс, Cube Reaction TM Pro готовий посперечатися. Абревіатура TM (Trail Motion) означає, що цей байк «заряджений» для агресивного катання. Це ідеальний інструмент для тих, хто любить швидкість, технічні спуски та відчуття повного зв’язку з трасою.
Потужна вилка Marzocchi Bomber Z2 з великим ходом (140 мм). Ця вилка — символ надійності. Вона «ковтає» коріння, каміння та великі нерівності, забезпечуючи стабільність там, де інші пасують. Рама має агресивний кут нахилу та низький центр ваги. Це дає феноменальну стійкість на великих швидкостях. Ви не просто їдете — ви домінуєте над рельєфом, відчуваючи кожний міліметр траси. Регульований підсідельний штир з дистанційним керуванням на кермі дозволяє миттєво опустити сідло перед крутим спуском. Більше нічого не заважає вам зміщувати центр ваги та закладати велосипед у найкрутіші віражі.
Збільшений передній ротор та надійні гідравлічні гальма працюють як стоп-кран. Навіть у багнюці чи під час затяжних спусків ви маєте повний контроль над зупинкою.
Широкі та агресивні покришки вгризаються в пухкий ґрунт, пісок та мокре каміння. Ви можете впевнено тримати траєкторію там, де інші починають ковзати.
Характеристики
| Колір | blueviolet´n´black |
| Рама | Aluminium Lite, Trail Motion Geometry, AMF, Internal Cable Routing, Tapered Headtube, ISCG05, Boost 148, UDH™ |
| Розмір | 27.5: XS, S // 29: M, L, XL |
| Вилка | Marzocchi Bomber Z2, Sweep Adjust, 140mm |
| Рульова колонка | VP Integrated, Top 1 1/8 |
| Виніс керма | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Кермо | Newmen Evolution SL 318.25, 780mm |
| Гріпси | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Шифтери | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Система шатунів | Shimano FC-MT511, 32T, Boost |
| Гальмівна система | Shimano BR-MT520, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Гальма | Дискові гідравлічні |
| Задній перемикач | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| bottom bracket | Prowheel BSA PW-MB68 |
| front tyre | Conti Kryptotal Front, Enduro Soft, Tubeless Ready, 2.4 |
| rear tyre | Conti Kryptotal Rear, Enduro Soft, Tubeless Ready, 2.4 |
| Касета | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Ланцюг | KMC X12 |
| Ободи | Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready |
| Педалі | Відсутні |
| Підсидільний штир | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 30.9mm |
| Вага | 14,5 kg |
| Арт. No | 144200 |



-63247-544x410.jpg)





