Cube Reaction SLX hazeblue reflect 2025
Артикул 843210
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Сучасний вигляд Reaction став можливим завдяки гладким зварним з'єднанням на місці з'єднання головної та сидільної труб. Він оснащений різьбовим кареточним вузлом і внутрішнім прокладанням кабелів для довговічної служби та простоти обслуговування. Є навіть плоске кріплення для дискового гальма, яке інтегрується з кріпленням під центральну підніжку, а також інтегровані точки для встановлення захисних бризковиків ACID та багажника. Геометрія для трейлів включає знижену верхню трубу та конічну головну трубу для більш впевненого управління. Кабелі прокладаються внутрішньо для зниження потреби в обслуговуванні, а також є достатньо місця для встановлення широких, зчіпних і комфортних шин розміру 2,25 дюйма. І з часом, коли ваші навички зростатимуть, ви зможете оновити велосипед, встановивши стійку з можливістю регулювання.
Характеристики
| Колір | hazeblue´n´reflect |
| Рама | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Розмір | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL |
| Рульова колонка | CUBE FPH868, Semi-Integrated |
| Виніс керма | CUBE Performance CPS-Race |
| Розширювач керма | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Suspension fork | RockShox Judy Silver TK AIR, 100mm, PopLoc |
| Гріпси | ACID Icon |
| Передня втулка | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Задня втулка | Shimano FH-QC500-MS, QR, Centerlock |
| Система шатунів | Shimano FC-MT611, 32T, Boost |
| Шифтери | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Гальмівна система | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake, PM/FM (160/180) |
| Задній перемикач | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Касета | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| bottom bracket | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Ланцюг | KMC X12 |
| Покришки | Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Шпиці | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Педалі | CUBE PP MTB |
| Сідло | ACID Venec Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Вага | 13,3 kg |
| Арт. No | 843210 |
Таблиця розмірів
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
| Seat tube | 340 | 370 | 420 | 470 | 515 | 560 |
| Top Tube Horizontal | 555 | 575 | 595 | 615 | 635 | 655 |
| Seat angle | 74° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° |
| Head tube angle | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° |
| Chainstays | 427 | 427 | 450 | 450 | 450 | 450 |
| Head tube | 108 | 111 | 111 | 122 | 142 | 157 |
| Wheelbase | 1068 | 1082 | 1125 | 1146 | 1168 | 1190 |
| BB-Height to Hub | 52 | 52 | 65 | 65 | 65 | 65 |
| Protrusion height - 80mm | 707 | 720 | 759 | 792 | 824 | 858 |
| Reach | 384 | 398 | 409 | 426 | 441 | 457 |
| Stack | 595 | 598 | 627 | 637 | 656 | 670 |
Review Колекція Cube 2025. ОГЛЯД велосипедів Attention, Reaction.
У цьому відео ми розглянемо найновіші велосипеди Cube 2025!
Які гірські, шосейні та міські моделі з’явилися цього року? Як вони відрізняються від попередніх версій? В цьому відео ми розглянемо детальніше моделі Attention та Reaction.
Продукція , схожа на Cube Reaction SLX hazeblue reflect 2025 Перейти в каталог схожих товарів
-
Cube Aim ONE Allroad slateblack black35 987грн
Немає в наявності -
Cube Aim ONE Allroad shamrock black35 987грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Reaction TM ONE rawmetal´n´blue 202658 247грн
-
Cube Flying Circus hazeblue reflex52 947грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Reaction SLX tealgrey´n´black 202663 547грн
-
Cube Aim SLX slateblack black37 047грн
Немає в наявності -
Cube Reaction C:62 ONE dazzle black79 447грн
Немає в наявності -
Cube Reaction C:62 Race pigeonblue art132 447грн
Немає в наявності -
Cube Phenix C:68X SLT liquidlava black370 947грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Aim ONE lightpurple´n´chrome 202626 447грн
на суму 0грн