Cube Flying Circus hazeblue reflex
Артикул 846100
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Незалежно від того, чи ви на насосній трасі, чи на місцевому майданчику для стрибків, останнє, про що ви хочете думати, це про свою раму. Саме тому, створюючи Flying Circus, ми застосували всі наші знання у виготовленні алюмінієвих рам, щоб створити шасі, яке є жорстким, міцним і ідеально збалансованим. Різьбова каретка BSA дає вам широкий вибір варіантів кривих, а геометрія, орієнтована на стрибки, з надзвичайно короткими ланцюговими перебірками, дає вам повний контроль.
Характеристики
| Колір | hazeblue´n´reflex |
| Рама | Aluminium Lite, AMF, Tapered Headtube, BSA BB, Dirt Jump Optimized, Pumptrack Optimized, Adjustable Dropouts, Rear Derailleur Ready |
| Розмір | 26: M, L |
| Вилка | RST Dirt-15 26", 100mm |
| Рульова колонка | VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" |
| Виніс керма | CUBE Performance CPS-Race |
| Розширювач керма | CUBE Rise Trail Bar, 720mm |
| Гріпси | CUBE Dirt Grips |
| Передня втулка | CUBE XF1F, 6-Bolt |
| Задня втулка | CUBE Mi-7R, Singlespeed, Bolt-Axle, 6-Bolt |
| Система шатунів | Race Face Aeffect DH, 28T, 170mm |
| Гальмівна система | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/180) |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Покришки | Schwalbe Billy Bonkers, 2.25 |
| Шпиці | CUBE EX23, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Сідло | ACID Venec Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 30.9mm |
| Вага | 12,6 kg |
| Арт. No | 846100 |
Продукція , схожа на Cube Flying Circus hazeblue reflex Перейти в каталог схожих товарів
-
Cube Aim SLX slateblack black37 047грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Reaction SLX tealgrey´n´black 202663 547грн
-
Cube Aim ONE tropical fireorange29 097грн
Немає в наявності -
Cube Aim ONE Allroad shamrock black35 987грн
Немає в наявності -
Cube Reaction TM ONE goldenlime black58 247грн
Немає в наявності -
Cube Attention Pro metallicgrey black42 347грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Attention Pro electricblue´n´blue 202642 347грн
-
Cube Reaction Pro cedar blush 202552 947грн
-
Cube Aim ONE starlingblur sapphire29 097грн
Немає в наявності -
Cube Reaction TM Pro blueviolet´n´black 202679 447грн
під замовлення
на суму 0грн