Cube Aim ONE tropical fireorange
Артикул 840130
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Рама Aim вражає своїм суперчистим виглядом — за це відповідають з'єднання, виготовлені за технологією Smooth Welding на з'єднаннях головної та сидільної труб. Ми оснастили її різьбовою кареткою і провели кабелі всередині, щоб вони служили довго і їх було легко обслуговувати. Є навіть кріплення для дискового гальма Flat Mount, яке безшовно інтегрується з кріпленням для підніжки. Також передбачені точки для монтажу захисних крил та багажника ACID. Спеціальна геометрія включає знижену верхню трубу для надзвичайно надійного управління і пропонує достатньо місця для встановлення широких, зчіпних і комфортних шин розміром 2,25 дюйма. Крім того, наша система Size Split має широкий діапазон, тому ви точно знайдете модель Aim, яка підійде вам ідеально.
Характеристики
| Колір | tropical´n´fireorange |
| Рама | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Розмір | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL |
| Рульова колонка | CUBE FPH863, Semi-Integrated |
| Виніс керма | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Розширювач керма | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Гріпси | ACID React |
| Suspension fork | SR Suntour XCE, 100mm |
| Передня втулка | CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt |
| Задня втулка | CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt |
| Система шатунів | Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm |
| Шифтери | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Гальмівна система | Clarks Clout 1, Hydr. Disc Brake PM/PM (160/160) |
| Передній перемикач | Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp |
| Задній перемикач | Shimano RD-TX800, 8-Speed |
| bottom bracket | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Касета | Shimano CS-HG200, 12-32T |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Покришки | CUBE MTB, 2.25 |
| Шпиці | CUBE EX25, 32H, Disc |
| Педалі | CUBE PP MTB |
| Сідло | ACID Venec Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Вага | 14,7 kg |
| Арт. No | 840130 |
Таблиця розмірів
| XS | S | M | L | XL | |
| Seat tube | 340 | 370 | 420 | 470 | 515 |
| Top Tube Horizontal | 555 | 575 | 595 | 615 | 635 |
| Seat angle | 74° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° |
| Head tube angle | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° |
| Chainstays | 441 | 441 | 461 | 461 | 461 |
| Head tube | 107 | 110 | 110 | 121 | 141 |
| Wheelbase | 1068 | 1096 | 1137 | 1158 | 1175 |
| BB-Height to Hub | 52 | 52 | 65 | 65 | 65 |
| Protrusion height - 80mm | 707 | 720 | 759 | 792 | 824 |
| Reach | 384 | 398 | 409 | 426 | 441 |
| Stack | 595 | 598 | 627 | 637 | 656 |
Review ОГЛЯД 2025 Лінійка CMPT: Aim One, Aim Pro, Aim Race, Aim SLX
У цьому відео ми детально розглянемо нову лінійку велосипедів Cube 2025 серії CMPT! Розкажемо про ключові особливості моделей Aim One, Aim Pro, Aim Race та Aim SLX, їхні технічні характеристики, оновлення та для кого вони найкраще підходять. Якщо ви шукаєте надійний гірський велосипед для активних поїздок або хочете дізнатися, що змінилося в нових моделях — це відео для вас!
Продукція , схожа на Cube Aim ONE tropical fireorange Перейти в каталог схожих товарів
-
Cube Aim Race swimmingpool black34 397грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Reaction Pro goblin´n´black 202652 947грн
-
Велосипед Cube Attention Pro electricblue´n´blue 202642 347грн
-
Велосипед Cube Reaction SLX tealgrey´n´black 202663 547грн
-
Велосипед Cube Aim ONE smoke´n´black 202626 447грн
-
Cube Aim Race Allroad tangerine black 202541 287грн
-
Cube Reaction C:62 Pro blackline105 947грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Attention SLX storm´n´blue 202647 647грн
-
Cube Aim ONE foggyblack black29 097грн
Немає в наявності -
Cube Attention Pro metallicgrey black42 347грн
Немає в наявності
на суму 0грн