Cube Nulane C:62 SLX FE electricblue´n´blue 2026
Артикул 156410
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Cube Nulane C:62 SLX FE 2026
Легкий, мобільний та неймовірно стильний байк у кольорі electricblue´n´blue, який не боїться ні заторів, ні подорожей на вихідних. Рама та вилка виготовлені з фірмового високомодульного карбону. Це означає не лише мінімальну вагу, а й природний "мікропідвіс": матеріал поглинає дрібну вібрацію від поганого асфальту чи бруківки, бережучи ваші руки та спину.
Вам не доведеться шукати компроміси між швидкістю та чистотою. Велосипед вже з заводу укомплектований елегантними повнорозмірними крилами, надійним багажником, підніжкою та інтегрованим освітленням. Він готовий до поїздок у костюмі на роботу чи у велопохід прямо "з коробки". Відсутність переднього перемикача робить керування інтуїтивним, а широка касета на 11 швидкостей забезпечує необхідний діапазон як для швидкісних прямих, так і для затяжних підйомів. Широкі напівслікові покришки — це золота середина. Вони мають мінімальний опір коченню на асфальті, але завдяки об'єму та протектору дозволяють впевнено почуватися на паркових стежках чи гравійних маршрутах. Карбонова вилка оснащена кріпленнями для додаткових сумок (lowrider), що перетворює цей міський байк на повноцінний турінг для далеких мандрівок. Дискові гальма Shimano забезпечують прогнозоване та потужне гальмування, незалежно від того, чи везете ви важкий багаж, чи летите на пустій рамі під дощем.
Характеристики
| Колір | electricblue´n´blue |
| Рама | C:62® Advanced Twin Mold, Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender/Rack & Kickstand Option, 12x142mm, AXH |
| Розмір | Classic: 50cm, 53cm, 56cm, 59cm, 61cm |
| Вилка | CUBE TS Disc, Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Рульова колонка | VP Top Integrated 1 1/8", Bottom Integrated, 1 1/4" |
| Виніс керма | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Кермо | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Гріпси | ACID Travel |
| Шифтери | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus |
| Система шатунів | Shimano Cues FC-U6040-1, 40T |
| Гальмівна система | Shimano BL-RS600/405, Hydr. Disc Brake, FM (160/160) |
| Гальма | Дискові гідравлічні |
| Задній перемикач | Shimano Cues RD-U8000, 11-Speed |
| Моноблоки | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus |
| bottom bracket | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Касета | Shimano Cues CS-LG400, 11-50T |
| Ланцюг | KMC xGlide |
| Ободи | CUBE RA 2.3 Aero Disc |
| Покришки | Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 40-622 |
| Педалі | Відсутні |
| Сідло | ACID Nuance Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Передній ліхтар | ACID Pro-D100 |
| Задній ліхтар | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Дзвоник | Knog Oi |
| Багажник | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatible |
| Вага | 11,8 kg |
| Арт. No | 156410 |









