Cube Aim Race slategrey rainbowblack
Артикул 841100
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Краса — це більше, ніж просто зовнішній вигляд: елегантні лінії Aim стали можливими завдяки технології Smooth Welded в з'єднанні головної та сидільної труб. Рама має різьбову каретку та внутрішнє прокладання кабелів для довговічної служби та простоти в обслуговуванні. Є навіть плоске кріплення для дискового гальма, яке безшовно інтегрується з кріпленням для підніжки, а також інтегровані точки для кріплення ACID захисних крил і багажника. Ретельно продумана геометрія включає знижену верхню трубу для більш впевненого управління, і є достатньо місця для встановлення широких, зчіпних і комфортних шин розміром 2,25 дюйма. Наша система Size Split має розширений діапазон, тому незалежно від вашого зросту, ви знайдете модель Aim, яка підходить саме вам.
Характеристики
| Колір | slategrey´n´rainbowblack |
| Рама | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Розмір | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL |
| Рульова колонка | CUBE FPH868p, Tapered, Semi-Integrated |
| Виніс керма | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Розширювач керма | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Suspension fork | SR Suntour XCT Disc, 100mm, Lockout |
| Гріпси | ACID React |
| Передня втулка | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Задня втулка | Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock |
| Система шатунів | ACID, 32T, 170mm |
| Шифтери | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Гальмівна система | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Задній перемикач | Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Касета | Shimano Cues CS-LG400, 11-48T |
| bottom bracket | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Ланцюг | KMC eGlide |
| Покришки | CUBE MTB, 2.25 |
| Шпиці | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Педалі | CUBE PP MTB |
| Сідло | ACID Venec Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Вага | 14,6 kg |
| Арт. No | 841100 |
Таблиця розмірів
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
| Seat tube | 340 | 370 | 420 | 470 | 515 | 560 |
| Top Tube Horizontal | 555 | 575 | 595 | 615 | 635 | 655 |
| Seat angle | 74° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° |
| Head tube angle | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° |
| Chainstays | 427 | 427 | 450 | 450 | 450 | 450 |
| Head tube | 108 | 111 | 111 | 122 | 142 | 157 |
| Wheelbase | 1068 | 1082 | 1125 | 1146 | 1168 | 1190 |
| BB-Height to Hub | 52 | 52 | 65 | 65 | 65 | 65 |
| Protrusion height - 80mm | 707 | 720 | 759 | 792 | 824 | 858 |
| Reach | 384 | 398 | 409 | 426 | 441 | 457 |
| Stack | 595 | 598 | 627 | 637 | 656 | 670 |
Review ОГЛЯД 2025 Лінійка CMPT: Aim One, Aim Pro, Aim Race, Aim SLX
У цьому відео ми детально розглянемо нову лінійку велосипедів Cube 2025 серії CMPT! Розкажемо про ключові особливості моделей Aim One, Aim Pro, Aim Race та Aim SLX, їхні технічні характеристики, оновлення та для кого вони найкраще підходять. Якщо ви шукаєте надійний гірський велосипед для активних поїздок або хочете дізнатися, що змінилося в нових моделях — це відео для вас!
Продукція , схожа на Cube Aim Race slategrey rainbowblack Перейти в каталог схожих товарів
-
Cube Nuroad Race rubyred gloss79 447грн
Немає в наявності -
Cube Acid 240 Hybrid Rookie SLX 500 dustyolive´n´gold121 847грн
Немає в наявності -
ACID Grips TRAVEL1 852грн
Немає в наявності -
ACID Disc Brake Pad Shimano Dura-Ace, Ultegra, 105, Tiagra, GRX898грн
Немає в наявності -
Cube Reaction Hybrid Pro 800 metallicgrey´n´black169 547грн
Немає в наявності -
Pedals ALL MOUNTAIN4 237грн
Немає в наявності -
Raincover for Kids Trailer Double CMPT1 587грн
Немає в наявності -
ACID Carrier CARGO RILink3 177грн
Немає в наявності -
MTB Pants4 767грн
Немає в наявності -
ACID Tube 29" MTB AGV 40mm368грн
Немає в наявності
на суму 0грн