Cube Aim ONE Allroad greyishlilac reflect
Артикул 840160
Отримання продукції у найближчого представника Cube
Вам сподобалась продукція? Рекомендуйте друзям
Характеристики
| Колір | greyishlilac´n´reflect |
| Рама | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Розмір | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL |
| Рульова колонка | CUBE FPH863, Semi-Integrated |
| Виніс керма | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Розширювач керма | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Suspension fork | SR Suntour XCE, 100mm |
| Гріпси | ACID React |
| Передня втулка | Shimano DH-3D32, Hub Dynamo, QR |
| Задня втулка | CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt |
| Система шатунів | Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm |
| Шифтери | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Гальмівна система | Clarks Clout 1, Hydr. Disc Brake PM/PM (160/160) |
| Передній перемикач | Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp |
| Задній перемикач | Shimano RD-TX800, 8-Speed |
| Касета | Shimano CS-HG200, 12-32T |
| bottom bracket | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Покришки | CUBE MTB, 2.25 |
| Підножка | ACID FM Pure Kickstand |
| Шпиці | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Педалі | CUBE PP MTB |
| Сідло | ACID Venec Lite |
| Підсидільний штир | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Передній ліхтар | CUBE Shiny 50 |
| Задній ліхтар | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Дзвоник | ACID |
| Багажник | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatible and Rail |
| Щитки | ACID 65 |
| Вага | 16,8 kg |
| Арт. No | 840160 |
Таблиця розмірів
| XS | S | M | L | XL | |
| Seat tube | 340 | 370 | 420 | 470 | 515 |
| Top Tube Horizontal | 555 | 575 | 595 | 615 | 635 |
| Seat angle | 74° | 73.5° | 73.5° | 73.5° | 73.5° |
| Head tube angle | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° | 68.5° |
| Chainstays | 441 | 441 | 461 | 461 | 461 |
| Head tube | 107 | 110 | 110 | 121 | 141 |
| Wheelbase | 1068 | 1096 | 1137 | 1158 | 1175 |
| BB-Height to Hub | 52 | 52 | 65 | 65 | 65 |
| Protrusion height - 80mm | 707 | 720 | 759 | 792 | 824 |
| Reach | 384 | 398 | 409 | 426 | 441 |
| Stack | 595 | 598 | 627 | 637 | 656 |
Review ОГЛЯД 2025 Лінійка CMPT: Aim One, Aim Pro, Aim Race, Aim SLX
У цьому відео ми детально розглянемо нову лінійку велосипедів Cube 2025 серії CMPT! Розкажемо про ключові особливості моделей Aim One, Aim Pro, Aim Race та Aim SLX, їхні технічні характеристики, оновлення та для кого вони найкраще підходять. Якщо ви шукаєте надійний гірський велосипед для активних поїздок або хочете дізнатися, що змінилося в нових моделях — це відео для вас!
Продукція , схожа на Cube Aim ONE Allroad greyishlilac reflect Перейти в каталог схожих товарів
-
Cube Aim Race swimmingpool black34 397грн
Немає в наявності -
Cube Attention SLX pigeonblue rubyred 202547 647грн
Немає в наявності -
Cube Reaction C:62 SLX liquidred white158 947грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Aim Pro slateblack´n´black 202631 747грн
-
Cube Aim SLX flashlime juniper37 047грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Reaction SLX metalicgrey´n´black 202663 547грн
-
Cube Attention Pro switchgrey white42 347грн
Немає в наявності -
Велосипед Cube Aim SLX dustyolive´n´gold 202637 047грн
-
Cube Reaction Pro smoke black52 947грн
Немає в наявності -
Cube Aim SLX Allroad flashlime juniper42 347грн
Немає в наявності
на суму 0грн